Hiwin Mil Uç Yatakları

Hiwin Mil Uç Yatakları

Hiwin Support Unit Türkiye de satışa sunuldu.


Firmamızın Türkiye'deki ilklere imza atan bir çalışması da, Mil Uç yataklarında (Support Unit) HIWIN ürünlerini getirerek satışa sunmasıdır.

Firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar Hiwin ürünleri kullanmakta ve satmaktadır. Fakat şimdiye kadar Hiwin Support Unit getiren bir bayi bulunmamaktadır. Biz, Hiwin ile kurduğumuz yararlı işbirliği sayesinde bu ürünü Türkiye'deki makine üreticilerine kazandırdık. Ülkemize birçok marka ithal edilmektedir. Fakat son zamanlarda kopya ürünlerin fiyat avantajı ile birlikte piyasaya girmesi ve bununla birlikte diğer düşük kaliteli ürünlerin getirilmesi Türkiye'deki makine üreticilerini arayışa sokmaktadır. Kaliteli ürün talebini karşılama ve bunun yanında da uygun fiyatlı ürün sunabilme başarısını elde ettik.

Hiwin ile geliştirdiğimiz uyumlu ilişki sayesinde, firmanın Türkiye'ye getirilmeyen diğer üretimlerini de bünyemize alma çalışmalarını sürdürmekteyiz. Firmamızın kurucuları, yıllardır eğitim sektöründe hizmet verdikleri için Türkiye piyasasına yeni ve kaliteli ürünler kazandırma çabası içindedirler. Orijinal ve kaliteli ürün kavramı ülkemizde kaybolmamakla birlikte yükselişe geçecektir. Bu bilinç ile Hiwin ürünlerinden vazgeçmeden devam etmekteyiz. Firmamız 2016 yılı itibariyle Türkiye'deki resmi distribütörler arasında yer alacaktır. 2016 yılına, yeni içerikli internet sayfamız ve yeni fiyat listelerimiz ile birlikte gireceğiz.Etiketler : Hiwin Support Unit Türkiye de satışa sunuldu.