Hakkımızda

 http://vsp18.kmk.net.tr/resimler/dosyalar/kukll.pdf  

SEGA Lineer Otomasyon, Türkiye’de ilk defa CNC Router imalatı yapan firmalardan biri olan SEGA MAKİNE San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin bir alt kuruluşudur. SEGA Lineer Otomasyon, Lineer hareket tekniği ve CNC makine ekipmanlarının tedariki konusunda faaliyet göstermektedir.

SEGA Lineer Otomasyon, HIWIN, LEADSHİNE ve WSP markalarının Türkiye distribütörlüğünü ve temsilciliğini yapmaktadır. HSD ve AREL markalarının bölge temsilciliğini yürütmektedir.

SEGA Lineer Otomasyon, tescilli tasarımı olan SİGMA RAY, 45 serisi üniversal Alüminyum SİGMA PROFİL ve yeni geliştirilmiş fonksiyonel LİNEER MODÜL ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

SEGA Lineer Otomasyon, bugüne kadar müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmayı hedef almıştır. Kalite prensiplerinden taviz vermeksizin, rekabetçi ve yenilikçi bir yol izlemiştir. Tecrübeli kadromuzla, ilk elden orijinal ürünler sunarak, sektörümüzdeki önemli tedarikçiler arasında yer almaktadır.

SEGA Lineer Otomasyon, 2021 Kasım ayında İkitelli OSB Metro34 Plazanın altındaki yeni yerine taşınmıştır. 


Etiketler : Hiwin , Hiwin Türkiye , Hiwin CAD , Hiwin Katalog , Hiwin Vidalı Mil , Hiwin Lineer Ray , Hiwin Araba , Hiwin Fiyat Listesi , Hiwin Araba Ölçüleri , hiwin araba fiyat , hiwin araba cad , hiwin ballscrew , hiwin ballspline , hiwin actuator , Leadshine , Leadshine step motor , leadshine türkiye